Telefon Numaramız:


0530 775 88 20

Mail Adresimiz:

kalekur20@hotmail.com

Çalışma Saatlerimiz


Hafta içi : 09.00 -17.30

Tadilat ve Dekorasyon

Demo Image

Tadilat ve Dekorasyon

Demo Image

Kalekur Mimarlık olarak tüm projelerimizi anahtar teslim olarak sunmaktayız. Siz değerli müşterilerimizin yaşam standartlarını arttıracak ve hayalindeki tasarımı gerçeğe taşıyacak tadilat sürecine birlikte karar vermek için bizimle iletişime geçmeniz yeterlidir.

Alanında uzman ekibimiz ve iç mimarlarımız ile genel olarak tüm taleplerinizi toplayarak, yaşam alanı türünü önünde bulundurarak kaliteli hizmet sağlamaktayız. Hizmet öncesi ücretsiz keşif hizmetimiz ile taleplerinizi tam bir şekilde uygulamak adına riski sıfıra indiriyoruz. Denizli’de yer alan ofisimiz, uzman ekibimiz ve alanında uzman iç mimarlarımız ile günden güne tamamladığımız yüzlerce projenin getirdiği tecrübeyi birleştiriyor ve kaliteli hizmeti ayağınıza getiriyoruz.

Anahtar teslim tadilat fiyatları denildiğinde öncelikle yapılacak işin kapsamını incelemek gereklidir. Tadilat içerisindeki bir ev ya da işyeri için, “Hangi kısımlar yenilenecek?” ve ya “Komple tadilat olacak mı?” gibi soruların cevabının netleşmesi gerekmektedir.

Özellikle anahtar teslim tadilat projelerinde alan büyüklüğü, evin veya işyerin iç dekorasyonu, alanın kullanım amacı önemlidir. Ev, işyeri ya da genel olarak yaşam alanlarının çoğunda yapılacak yenilik çalışmaları elbette belirli bir bütçe gerektirmektedir.

Anahtar teslim tadilat fiyatları bölge ve içerik bakımından değişkenlik göstermektedir. Burada fiyata etki eden bütün faktörler kişilerin tercihlerine göre şekillenir.

Copyright @ Designed By TEO BİLİŞİM